Babürşah İnşaat Ltd. Şti

Genç ve dinamik bir yapı ile hizmetlerine başlayan Babürşah İnşaat olarak; inşaat sektöründe Kalite, Ekonomi ve Hız sloganlarıyla ortaya çıkan şirketimiz bu üç önemli sembole Güvenilirliği de eklemeyi başarmıştır. Gerçekleştirdiği bütün projelerde hizmet kalitesini, uygun fiyat politikasını teknik üstünlüğünü ve deneyimli proje yönetimini eksik etmemiş dolayısıyla müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı başarmıştır.

İnşaat geçmişimizde nitelikli 5 yıldızlı otel inşaatları başta olmak üzere fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, konutlar, ofis ve iş merkezleri inşaatlarında Babürşah İnşaat taahhüt ettiği süreden önce iş bitiren firma olarak isim yapmıştır. Sektöründe oluşturduğu kaliteli iş anlayışı, çıtayı yüksek tutma politikası ekonomik güç ile düzenli ödeme disiplini, piyasada edindiği yüksek itibar ve güvenilirlik meslekdaşlarına örnek gösterilecek düzeydedir Hedeflerini, "Sektörünün En İyisi Olmak ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Sağlamak" olarak belirlemişi olan şirketimiz, ayrıca önümüzdeki dönemlerde faaliyet alanlarını daha da genişleterek, yurtdışı hizmetlerinde de yer almayı planlamaktadır.

Fark Yaratan Hizmet Anlayışı ...

Kurulduğu günden bu yana, sürekli gelişen ve büyüyen firmamızın, bu başarısını kazanmasında, temel değerlere verdiği önemin çok büyük katkıları olmuştur.

Daha nice güzel ve başarılı projelere imza atmak ve Ülkemize en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediğimiz yolda ilerleyecek, bu yolda elde ettiğimiz başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

En büyük amacımız  yapılara estetik ve ruh katarak cephelerini güzelleştirmek ve bu sayede mimari görsel güzelliğe sahip şehir silüetleri oluşumuna katkıda bulunmaktır.

Müşteri Memnuniyeti ilk hedefimiz, bunun gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek şirket politikamızdır.


Kalite ve Güven benim için önemli diyenler ...

Amacımız ; İnşaat Sektöründe gözlemlediğimiz yapısal sorunları aşacak yönetsel teknikleri geliştirmektir. Bu sorunları aşmakta yardımcı olacak ve doğruluğuna yürekten inandığımız ilkeleri hayata geçirirken sektörümüze öncü olacağımızı düşünüyoruz.

 

Aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üstte tutarak sizlere en iyisini vermek için çalışmaktayız.